
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Output Voltage | 12 V |
| Max Supply Voltage | 12 V |
| Min Supply Voltage | 8 V |
| Switching Frequency | 40 kHz |
Stock: 1418
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25382
Ext.Price$0.25382
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25382 | $0.25382 |
| 10 | $0.22350 | $2.23500 |
| 50 | $0.19680 | $9.84000 |
| 100 | $0.16792 | $16.79200 |
| 500 | $0.14327 | $71.63500 |
| 1000 | $0.13253 | $132.53000 |
| 3000 | $0.12260 | $367.80000 |
